"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

02 maja 2015 19:02 | Aktualności

Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Biegach Przełajowych.

W dniu 15 kwietnia 2015r. odbyły się w Pile Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Biegach Przełajowych. Impreza zorganizowana została przez: Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy w Pile, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pile oraz  PLKS Gwda Piła.

Trasa zawodów na dystansie 1000 i 1200 metrów prowadziła po terenach leśnych .Bardzo dobrze zaprezentowali się biegacze ze szkoły podstawowej, zajmując miejsca w pierwszej i drugiej dziesiątce.

Wśród dziewcząt najlepiej spisały  się Weronika Spławska i Ada Chyl – uczennice  klasy V, które  wywalczyły XIII I XIV miejsce,  natomiast w kategorii chłopców –Jakub Wajer z klasy VI uplasował się na dziewiątej pozycji.

Skład naszej reprezentacji Szkoła Podstawowa: Kotlarz J. , Mehlich J.(XXIII m), Linder J. (XXIV), Wajer P., Jankowski K., Wajer  J., Mehlich K., Szczepański M., Stefańczyk Z., Stawińska O., Rozmus K., Trenzeluk J., Szczepanowska A., Spławska W., Chyl A.,

Gimnazjum : Filip A. (XX m), Baran E., Wasiniewska S., Fil N.,(XXIV), Zborowski A., Purtak B.(XXVIm), Ptak M. , Trzaskalska K., Czerwińska W., Mączka B.

Pomimo tak mało licznej reprezentacji udało się wywalczyć punkty do współzawodnictwa ogólnego szkół.