NASZA AKTYWNOŚĆ W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

Witamy wszystkich miłośników naszego Kółka w nowym roku szkolnym. Na pewno śledzicie nasze poczynania na gazetce w holu. Mamy nadzieję, że podobają się Wam nasze artykuły na interesujące nas wszystkich tematy. Polecamy porady z dziedziny mody, kulinariów, informacje na temat bieżących świąt i wydarzeń. Śledźcie wydarzenia sportowe, hity kinowe. Bawcie się, czytając humory i ciekawe opowiadania. Teraz wszystko to możecie przeczytać w zakładce "ZARZUĆ OKIEM". 

 

Miłej lektury :)

 

 Witaj na stronie kółka dziennikarskiego

"Zarzuć okiem"!

      "Zarzuć okiem" to zespół redakcyjny działający od roku szkolnego 2012/2013 i mający na celu promocję szkoły, uatrakcyjnienie życia uczniów oraz rozwijanie talentów dziennikarskich i kreatywności.

      Uczennice gimnazjum pod czujnym okiem Pani Madzi Sucheckiej redagują artykuły umieszczane na stronie szkoły oraz na tablicach korkowych (naprzeciwko radiowęzła). Od roku szkolnego 2013/2014 wydawana jest też gazetka w wersji papierowej. Zespół redakcyjny stara się na bieżąco informować uczniów o tym, co dzieje się w szkole, jak również poza nią.

      W zakładce „Zarzuć okiem” znajdziecie przepisy na różne słodkości, od których aż ślinka cieknie, recenzje filmów rodem z dziennika kinomana oraz nowości z dziedziny sportu – naszej pasji. Siadamy również oko w oko z różnymi, ciekawymi osobami, aby zapewnić Wam o nich informacje z pierwszej ręki. Opisujemy nasze (szkolne) życie i organizujemy konkursy z wartościowymi nagrodami. Puszczamy wodze naszej wyobraźni, aby redagować ciekawe i pełnie emocji opowiadania. Jak wiadomo muzyka jest naszym życiem, więc i o niej nie można zapomnieć. A jeśli interesujesz się informatyką, zerknij do zakładki „Klikasz???”, w której znajdziesz ciekawostki z tej właśnie dziedziny. Co więcej „zawiesiłyśmy na haczyku” kilka artykułów dla miłośników wędkarstwa. Zapraszamy też do świata ciekawskich, z którego można wynieść wiele interesujących faktów. Nie mogłyśmy również przepuścić okazji, aby przeprowadzić ankiety i przedstawić naszą szkołę w liczbach. Jesteśmy pewne, że każdy znajdzie tu coś dla siebie Uśmiech

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Starej Łubiance

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony