"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

25 maja 2014 08:51 | Aktualności

Turniej Piłki Nożnej i Olimpiada Klas Piątych.

W sobotę, 24 maja 2014, w Kotuniu na Orliku odbył się Turniej Piłki Nożnej i Olimpiada Klas Piątych, zorganizowana z inicjatywy Philipsa. Naszą szkołę reprezentowali: Dobrosława Kubiak, Aleksandra Pastuszka, Patryk Kowalski, Kacper Mehlich, Tomasz Satro, Jakub Wajer, Marek Szczepański oraz uczeń klasy trzeciej; Jakub Kotlarz. Chłopcom zabrakło szczęścia, mieli ogromną ilość akcji strzeleckich, których nie udało się wykorzystać. Dopiero w ostatnim meczu z reprezentacją SP 7 Piła dwie bramki strzelili: Marek Szczepański i Jakub Wajer. Ostatecznie i w piłce nożnej i w olimpiadzie uplasowaliśmy się na czwartym miejscu. Nasz bramkarz, Jakub Kotlarz, otrzymał statuetkę „Najlepszego bramkarza”. Jest to już jego druga statuetka w ostatnich dwóch tygodniach.

Możemy się również pochwalić sukcesem Norberta Sarowskiego, który na powiatowym etapie Mistrzostw LZS w Piłce Nożnej w Miasteczku Krajeńskim 30.04 b.r. został wyróżniony tytułem „Najlepszego Bramkarza” . Zasłużył na to, broniąc zaciekle bramki i nie pozwalając na strzelenie kilku tzw. 100% goli.

Winna jestem jeszcze poinformować o sukcesie Błażeja Zborowskiego, ucznia klasy piatej, który w mistrzostwach Powiatu Pilskiego LZS w Tenisie Stołowym w kategorii szkół podstawowych, który odbył się 15 kwietnia b.r. w Szydłowie zajął II miejsce. W kategorii klas pierwszych i drugich gimnazjum Łukasz Sikora zajął III miejsce, a w kategorii trzecich klas gimnazjum II miejsce zajął Andrzej Lenartowicz.

 

red. Bożena Zioło

Przeczytano: 1035 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: