"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

08 lipca 2014 10:50 | Aktualności

Wycieczka do Ustki.

     W dniach 22-25 czerwca, uczniowie klasy IIIa gimnazjum razem z przyjaciółmi z klasy równoległej i IIag postanowili spędzić czas nad Bałtykiem. Końcówkę czerwca planowano w toku burzliwych dyskusji na zimowych i wiosennych lekcjach wychowawczych. Góry, czy może morze? Jednak Ustka! Wybór padł na Ośrodek Wczasowy „Albatros”, położony o krok od złotej plaży.

Tutaj, w cieniu wysokich sosen, gimnazjaliści wraz z opiekunami: wychowawcą, panem Tomaszem Znajdkiem i nauczycielem wychowania fizycznego, panem Krzysztofem Górzyńskim zajęli dwa domki, które stały się idealną bazą wypadową na plażę i do miasta. Pogoda pozwoliła zrealizować wszystkie zaplanowane punkty programu. Czas płynął na spacerach morskim brzegiem, plażowaniu, zwiedzaniu miejscowości i poznawaniu atrakcji przygotowanych dla turystów, pieczeniu kiełbasek i robieniu pamiątkowych zdjęć. Wieczorami toczyły się długie rozmowy o przeszłości  i  przyszłości; planach na wakacje i o tym, co czeka w nowych szkołach. Relacja z wrażeń „na gorąco” dostępna jest na szkolnym profilu Facebook. Zapraszamy!


Red. Tomasz Znajdek

Przeczytano: 1192 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: