"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

14 września 2014 20:08 | Aktualności

V Turniej Orlika

W dniu 04 września 2014 r. na boisku Orlik przy ul. Bydgoskiej 49 w Pile  odbyły się eliminacje gminne V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Rozgrywki odbyły się w dwóch grupach wiekowych. Do rywalizacji w kategorii 2003 – 2004 stanęły 4 zespoły chłopców . Reprezentacje Szkoła Podstawowa NR 3 w Pile, ZS Szydłowo, Football Academy z Piły oraz reprezentacja naszej szkoły: Jakub Kotlarz, Jakub Mehlich, Konrad Jankowski, Kacper Baran, Jakub Linder, Tomasz Matuszewski, Krystian Kalinowski. Rozgrywki toczyły się w systemie „każdy z każdym". Klasyfikacja końcowa prezentuje się w następujący sposób:

1 miejsce – SP 3 Piła - awans

2 miejsce – ZS Szydłowo

3 miejsce – ZS Stara Łubianka

4 miejsce - Football Academy Piła

Wygrana w turnieju zapewniła start w dalszych zmaganiach o Puchar Donalda Tuska.

Na koniec turnieju, wszyscy zawodnicy uczestniczący w zmaganiach dostali pamiątkowe bransoletki i dyplomy, natomiast drużyny otrzymały dyplomy.

Celem turnieju jest nie tylko wygrana, ale i wychowanie w kulturze sportowej. Promocja wśród najmłodszych zasad wspólnej rywalizacji z poszanowaniem dla przeciwnika oraz dążenia do obranych celów drogą „fair play".

Dziękuję rodzicom za przywiezienie zawodników i wspaniały doping.Mrugnięcie

red. E. Szczepaniak

Przeczytano: 917 razy. Wydrukuj|Do góry