"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

28 września 2014 18:11 | Aktualności

Turniej Klas Trzecich.

27 września 2014r. na hali Zespołu Szkół w Szydłowie odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Klas III. Jest to już kolejny turniej zorganizowany przy wsparciu wolontariatu – ,,inicJATYWY z PHILIPSEM”. Celem turnieju jest popularyzacja sportu oraz podstawowych technik ratownictwa przed medycznego wśród młodzieży szkol podstawowych.  W zmaganiach brało udział 7 drużyn: Szkoła Podstawowa nr 7 i nr 2 z Piły oraz szkoły  z Kaczor, Miasteczka Krajeńskiego, Skrzatusza, ZS Szydłowo, ZS Stara Lubianka.  Ze względu na ilość drużyn rozgrywki odbywały się w dwóch grupach. My trafiliśmy do grupy A, razem z dwoma drużynami pilskimi i drużyna z Miasteczka Krajeńskiego. Nie udało sie nam wyjść z grupy. Zmagania grupowe zakończyliśmy na III miejscu a w rywalizacji turniejowej na miejscu V. Byliśmy jednak świadkami wielu ciekawych akcji, umiejętności piłkarskich  oraz wielu przepięknych bramek. Warto też dodać, że zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 2 wygrali zmagania bez porażki. II miejsce zajęła drużyna z Kaczor, III miejsce ZS w Szydłowie.  Zdecydowanie lepiej nasza trzyosobowa drużyna spisała się w turnieju wiedzy sportowej, zajmując II miejsce. Tytuł najaktywniejszego zawodnika przypadł Kacprowi Baran. Na koniec zmagań wszyscy zawodnicy otrzymali medale, a drużyny odebrały piłkę dla szkoły. Gorycz porażki osłodziły olbrzymie pączki i soki.

Skład naszej reprezentacji: Kacper Baran, Filip Rosiński, Jakub Zborowski, Patryk Piasecki, Krzysztof Madaj, Mikołaj Rutkowski.

Serdecznie dziękuje Rodzicom za dowóz zawodników na miejsce zawodów, obecność i wsparcie.

 

red. E. Szczepaniak

Przeczytano: 879 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: