"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

06 października 2014 20:13 | Aktualności

Drużynowe Biegi Przełajowe.

29 września br. na terenach MOS i R w Pile odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Drużynowych Biegach  Przełajowych. Biegi odbyły się w ramach Powiatowej Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego 2014/2015. W Inauguracji uczestniczyli licznie zaproszeni goście z powiatu pilskiego. Starosta Pilski- Mirosław Mantaj dokonał otwarcia XVI Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży . Natomiast po zapaleniu znicza symbolizującego rozpoczęcie cyklu  imprez rozgrywanych w ramach XVI Powiatowej Olimpiady na start stanęły dziewczęta i chłopcy ze szkół powiatu pilskiego by walczyć o medale, puchary i awans do finałów wojewódzkich w sztafetowych biegach przełajowych. Pogoda do biegania była idealna. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły w składzie:

SP- W. Spławska, W. Wajer, Z. Stefańczyk, K. Rozmus, A. Chyl, J. Wajer, K. Mehlich, J. Linder, A. Szczepański, K. Jankowski. Zespół ukończył rywalizację na XVII miejscu.

Gimnazjum – chłopcy -  D. Kowalski, A. Zborowski, G. Chańba, J. Szlajnik, M. Ptak,K. Makowski,          B. Purtak, J. Karski, M. Tchorek, K. Życzkowski. Zespół zajął XIV miejsce.

Naszym przełajowcom gratulujemy i liczymy na wzrost formy na wiosenne biegi przełajowe.