"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

26 października 2014 21:14 | Aktualności

PODSUMOWANIE XVIII EDYCJI PILSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

W dniu 23 października 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Pile odbyło się spotkanie podsumowujące XVIII Edycję Pilskich Czwartków Lekkoatletycznych. W spotkaniu, wzięli udział przedstawiciele władz miasta Piły, powiatu pilskiego, dyrektorzy i nauczyciele szkół regionu pilskiego, działacze sportowi, sędziowie. Nagrody i wyróżnienia za miniony rok pracy wręczał Prezydent Miasta Piły Piotr Głowski, Starosta Powiatu Pilskiego Mirosław Mantaj oraz wybitny polski sportowiec Marian Woronin, srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Moskwie z 1980 roku.

W klasyfikacji generalnej szkół regionu pierwsze miejsce zdobyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Pile, drugie ze Szkoły Podstawowej z Wyrzyska, trzecie miejsce dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Pile . W śród szkół regiony pilskiego Puchar za I miejsce odebrała Pani dyrektor Jolanta Baran. Elżbieta Szczepaniak odebrała wyróżnienie „najlepszy nauczyciel edukacji poprzez formy sportowe” za II miejsce w klasyfikacji końcowej szkół z regionu pilskiego. Sukcesy uczniów i nauczycieli są znakomitą formą promocji szkoły, gminy i powiatu. Są świadectwem stwarzania prawidłowych warunków dla zorganizowanych zajęć pozalekcyjnych pozaszkolnych, mających istotny wpływ na rozwój edukacyjny, biofizyczny i prospołeczny dzieci poprzez formy usportowione. Za zaangażowanie osobiste w realizację projektu Pilskich Czwartków LA należą się wyrazy podziękowania Państwu  Stanisławie i Leszkowi Zielińskim z Pilskiego TKKF.

PUNKTACJA SZKÓŁ REGIONU PILSKIEGO
1. ZS STARA ŁUBIANKA
2. SP  KOSZTOWO

3. ZS SZYDŁOWO

REGION PILSKI
1. GDANIEC CEZARY- SP – WYRZYSK
2. SZCZEPANIAK ELŻBIETA – ZS STARA ŁUBIANKA
3. ROZPŁOCH-GRZELAK OLIWIA – SP KOSZTOWO

Życzymy wielu sukcesów naszym uczniom w bieżącej XIX Edycji Pilskich Czwartków Lekkoatletycznych.

red. E. Szczepaniak

 

Przeczytano: 918 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: