"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

12 czerwca 2015 19:12 | Aktualności

Dwie złote drużyny !

9 czerwca 2015 roku w Pile po raz 22. Pilskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej zorganizowało i przeprowadziło Regionalny Turniej Mini Piłki Nożnej drużyn szkół podstawowych i UKS-ów z Piły i regionu pilskiego.

Zespół składał się z 5 graczy oraz trzech rezerwowych. W XXII Turnieju uczestniczyli uczniowie z roczników 2002, 2003 i 2004 – dziewczęta i chłopcy. Do finałowych rozgrywek zgłosiło się 11 szkół/UKS-ów z Piły i regionu pilskiego zgłaszając 34 drużyny. W klasach IV było 12 drużyn, w klasach V – 11, a w klasach VI także 11 zespołów, w tym 15 drużyn dziewcząt i 19 drużyn chłopców. Szkoły z regionu to: Drawsko, Gulcz, Skrzatusz, Stara Łubianka, Szydłowo, Boruszyn, Bądecz, Połajewo, Pęckowo i z Piły SP 1 i SP 2.  W Turnieju Finałowym rozegrano 83 mecze, na sześciu boiskach przygotowanych na terenie MOSiR  przy ul. Bydgoskiej oraz na boiskach SP nr 2 w Pile. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny : drużyna chłopców klasy VI, drużyna chłopców  klas IV i V oraz drużyna dziewcząt.

W meczach finałowych uczestniczyło 683 zawodników, dziewcząt i chłopców klas IV, V i VI szkół podstawowych wraz ze swoimi opiekunami/trenerami. W przerwach między meczami uczestnicy mogli zakosztować świeżych, ciepłych drożdżówek i napojów. Gry finałowe i ceremonia dekoracji odbyły się na płycie głównej stadionu.

Zwycięskie drużyny od I do III miejsca, we wszystkich kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców, otrzymały puchary, dyplomy i medale indywidualne dla każdego zawodnika w drużynie. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział w XXII Regionalnym Turnieju Mini Piłki Nożnej.

 

Wyniki Gier Finałowych w dniu 9 czerwca 2015r.

DZIEWCZĘTA – 2003
I m – SP 2 Piła, II m – UKS „Orzeł” Gulcz, III m – ZS Szydłowo,  IV m – ZS Stara Łubianka, V M – SP Boruszyn

CHŁOPCY – 2002
I m – ZS Stara Łubianka, II m – SP Skrzatusz, III m – SP Połajewo, IV m – SP Pęckowo, V m – SP Boruszyn, VI m – SP2 Piła

CHŁOPCY – 2003
I m – ZS Stara Łubianka, II m – SP 2 Piła, III m – SSP Bądecz, IV m – SP Boruszyn, V m – ZS Szydłowo, VI m – SP 1 Piła

 

Przeczytano: 804 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: