"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

11 października 2015 20:04 | Aktualności

PODSUMOWANIE XIX EDYCJI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

 

 

W poniedziałek 28 września 2015 roku w sali sesyjnej Starostwa Powiatu Pilskiego odbyło się podsumowanie  XIX Edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Oficjalnego otwarcia i przywitania gości dokonał Leszek Zieliński - prezes Pilskiego TKFF jako gospodarz uroczystości, organizator i realizator projektu. W podsumowaniu uczestniczyli zaproszeni goście: Jacek Klimaszewski - wicestarosta czarnkowsko-trzcianecki, Eligiusz Komarowski - etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile, władze samorządowe regionu, Tadeusz Perliński - zastępca burmistrza Wyrzyska, sponsorzy, przedstawiciele organizacji sportowych Gwardia i Gwda Piła, dyrektorzy szkół i nauczyciele biorący udział w projekcie, bezpośredni realizatorzy: sędziowie związkowi, służby medyczne, wolontariusze.

Nasz szkoła w klasyfikacji generalnej po raz pierwszy w historii naszych startów zajęła I miejsce. Pani dyrektor Jolanta Baran odebrała puchar ufundowany przez Stowarzyszenie Sport Dzieci i Młodzieży. Natomiast pani Elżbieta Szczepaniak odebrała nagrodę za zwycięstwo w klasyfikacji nauczycieli w kategorii ,,Najlepszy nauczyciel edukacji poprzez formy sportowe”. Jest to niebywały sukces naszej szkoły. Nie należy jednak zapominać, że bez systematyczności, pracowitości i ogromnego poświęcenia naszych młodych sportowców byłby niemożliwy. Dziękujemy również wspaniałym rodzicom za wsparcie. To nasze wielkie i jakże ważne wspólne osiągnięcie.

Przeczytano: 3415 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: