"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

26 października 2015 17:11 | Aktualności

Powiatowe Mistrzostwa w Drużynowym Tenisie Stołowym.

21 października  2015 r. w sali Zespołu Szkół w Białośliwiu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. Do rywalizacji Szkół Podstawowych przystąpiło  13 drużyn dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie : Konrad Jankowski i Tomasz Matuszewski. Nasi tenisiści , przegrali walkę o medale, ostatecznie zajmując czwarte miejsce.

Kolejność końcowa:

1. SP Białośliwie    50 pkt

2. SP 2 Piła             45 pkt

3. SP Nowa Wieś Ujska 

4. ZS Stara Łubianka      40pkt

5-6. ZS Szydłowo , SP Wiktorówko      

7-8. SP4 Piła,  SP 1 Piła                 

Natomiast 26 października 2015 r. na hali sportowej ,,Łobzonka” w Wyrzysku odbyły się Mistrzostwa Powiatu pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpili gimnazjaliści z Pilskich szkół, Wyrzyska, Wysokiej, Białośliwia, Ujścia, Łobżenicy, Starej Łubianki. Łącznie w zawodach uczestniczyło 18 dwuosobowych drużyn. Nasza drużyna w składzie : Kinga Trzaskalska i Anna Kuczyńska zajęła 5-6 miejsce.

Gratulujemy naszym tenisistom i życzymy większej wiary we własne umiejętności w następnych turniejach.

red. E. Szczepaniak

Przeczytano: 792 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: