"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

15 stycznia 2016 08:59 | Aktualności

OFERTA DODATKOWYCH ZAJĘĆ DLA DZIECI

Drodzy Rodzice, Uczniowie

Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie planuje utworzenie zespołu tanecznego (taniec ludowy) dla uczniów klas I-V szkoły podstawowej. Zespół prowadzony będzie przez profesjonalnego instruktora tańca ludowego. Wszystkich, którzy chcieliby ciekawie i aktywnie spędzić czas oraz nauczyć się tańców ludowych zapraszamy do udziału w tych zajęciach. Zapisów należy dokonywać w sekretariacie szkoły do końca lutego 2016 r.

Zawodnicy UKS 3 Piła byli w naszej szkole na pokazie Judo. Zademonstrowali bazę technik, jakie obowiązują w tej dyscyplinie. W najbliższym czasie chcieliby otworzyć sekcję Judo w Gminie Szydłowo. Spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci zainteresowanych uprawianiem Judo w Gminie Szydłowo odbędzie się 3.02.2016 r. o godz.15 30 w Zespole Szkół im. Wł. St. Reymonta w Starej Łubiance. Treningi organizowane są dla klas 1-3 szkoły podstawowej, ale również gimnazjum. W razie pytań, proszę dzwonić pod numer 603-125-554 - Tomasz Jopek.

Przeczytano: 714 razy. Wydrukuj|Do góry