"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

23 lutego 2016 20:35 | Aktualności

Szczypiornistki zakończyły już rywalizację.

6 lutego reprezentacja SP uczestniczyła w  I rundzie Mistrzostw Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej, które odbyły się w hali Zespołu Szkół nr 2 w Pile. Do turnieju przystąpiły: SP12, ZS Stara Łubianka, ZS 1 Piła, SP 7 Piła, ZS 2 Piła.

20 lutego natomiast reprezentacja naszego Gimnazjum wzięła udział w I rundzie Mistrzostw Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej Gimnazjów. Gospodarzem turnieju było Gimnazjum nr 4 w Pile. W grupie znalazły się zespoły: Gimnazjum nr 4, ZS NR 2 w Pile, ZS nr 3 w Pile oraz reprezentacja naszego gimnazjum.

Oba turnieje stały na bardzo wysokim poziomie. Nie udało się jednak naszym zespołom awansować do rundy finałowej. Dziewczyny jednak, dały z siebie wszystko, przegrały warunkami fizycznymi.Zmieszany Dobrze się bawiły i to jest najważniejsze :)

Naszą szkołę w mini piłce ręcznej reprezentowały: Weronika Spławska, Julia Trenzeluk, Julia Smykowska, Kornelia Przybylska, Klaudia Rozmus, Laura Wyrwas, Oliwia Bajer, Weronika Nawrocka, Ada Chyl.

 Reprezentacja gimnazjum: Emilia Baran, Natalia Ptak, Anna Kuczyńska, Julia Kanduła, Kinga Trzaskalska, Sylwia Wasiniewska, Wiktoria Cioch, Kasia Kraska, Zuzia Przybylska, Oliwia Stawińska, Martyna Znajdek, Magda Szała.

Dziękujemy rodzicom za zapewnienie dojazdu na turnieje za obecność i wspaniały doping. :)

red. E.Szczepaniak

Przeczytano: 911 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: