Dzień Babci i Dziadka w klasie IIA- Grandparents Day.

            Już szron na głowie, już nie to zdrowie, a w sercu ciągle maj! – tak to już jakoś jest, że Babcie i Dziadkowie, niezależnie od wszystkiego, noszą w sercach ciepło, radość i miłość, którymi hojnie obdarzają swoje wnuczęta. Choć styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych i zimnych dni, zdarzają się jednak takie dni, kiedy każdemu robi się cieplej w sercu. To święto naszych Babć i Dziadków. Styczniowe święta są świetną okazją aby w taki bardziej szczególny sposób podziękować Im za ich obecność, troskę i wszystkie ciepłe uczucia.

            W czwartek 19 stycznia  w klasie II A odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Aby podziwiać występy swoich kochanych wnuków na uroczystość babć i dziadków przybyło wielu najmilszych gości. Specjalną niespodzianką dla zaproszonych była uroczystość przygotowana w wersji dwujęzycznej - polsko – angielskiej.

           Uczniowie zaprezentowali wzruszające, śmieszne wierszyki, piosenki i życzenia związane tematycznie z tym świętem, w których wyrazili wdzięczność i miłość swoim kochanym dziadkom. Oprócz montażu słowno-muzycznego przygotowano dla zaproszonych gości zabawę ruchową, dzięki której babcie i dziadkowie mogli nauczyć się języka angielskiego. Młodzi recytatorzy odtworzyli jak najlepiej swoje kwestie, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, wyczarowany przez niezawodnych kucharzy. Goście trud swoich wnuków nagrodzili ogromnymi brawami, a całusów, przytuleń, nie było końca.

             Po uroczystości nastąpiła chwila dla fotografa, kiedy to można było wykonać wspólne zdjęcie z babcią i dziadkiem. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości. Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

             Były to wspaniałe chwile, pełne, ciepła, serdeczności, wzruszeń, uśmiechu i wspólnej zabawy. Zaproszeni goście opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile. Uroczystość przygotowali uczniowie klasy II A wraz ze swoimi nauczycielami p. Anią Gugałka i Iloną Przydatek. W naszej galerii znajdują się zdjęcia z uroczystości.

  

Red. Anna Gugałka, Ilona Przydatek

Opublikowano: 22 stycznia 2017 11:49

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 938

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Starej Łubiance

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony