"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

15 maja 2017 21:32 | Aktualności

KSIĄŻKA MOIM PRZYJACIELEM

Dnia 11.05.21017r. w Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Pile odbyła się  8. edycja Międzygimnazjalnego  Konkursu  Czytelniczego ,,Krótko, aczkolwiek ciekawie o książce’’. Gimnazjaliści zachęcali słuchaczy do przeczytania wybranego przez siebie utworu i próbowali przekonać jury do swej książki. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Borkowicz z klasy I, Karolina Warszawska z klasy II B oraz Damian Prendecki z klasy IIA. 
 
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali za udział pamiątkowe dyplomy. Damian Prendecki za zajęcie III miejsca otrzymał dyplom i nagrodę książkową. Gratulujemy laureatowi i jego Rodzicom.
 
Serdecznie dziękujemy naszym reprezentantom za przygotowanie się do konkursu oraz wzięcie w nim udziału. Liczymy na to, że w przyszłym roku zgłosi się więcej chętnych uczniów.
 
Dziękujemy również uczennicom klasy IIIA: Nikol Fil i Justynie Wojnowskiej, które zasiadły w jury podczas szkolnych eliminacji do konkursu oraz służyły młodszym koleżankom i koledze dobrą radą w przygotowaniu się do finału.
 
 
 
 
 
Red. Dorota Klimkiewicz

Przeczytano: 505 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: