"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

10 czerwca 2017 10:53 | Aktualności

XVI Gminny Przegląd Twórczości Dziecięcej.

      W czwartek 02.06.2017 roku w świetlicy wiejskiej w Szydłowie odbył się XVI  Gminny Przegląd Twórczości Dziecięcej zorganizowany przez Zespół Szkól  im. Wł. St. Reymonta w Starej Łubiance oraz Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie. Wzięło w nim udział 5 zespołów.

Imprezę prowadziła Pani Alicja Zaremba nauczyciel ZS w Starej Łubiance. Uczestnicy zaprezentowali bogaty i różnorodny program artystyczny. Można było obejrzeć różnorodne tańce od krakowiaka i taniec dworski po taniec „Piratów”, wysłuchać piosenek i utworów wokalno- instrumentalnych czy obejrzeć improwizację rytmiczną na Bum Bum rurkach. Kolorowe stroje i rekwizyty stworzyły barwne widowisko, którym cieszyli się wszyscy obecni. Na naszych milusińskich w tym roku czekała nie lada niespodzianka. Po zakończonych prezentacjach wszystkich grup wystąpił iluzjonista pan Filip Nykiel, który pokazał dzieciom niesamowite magiczne  sztuczki. Podsumowaniem spotkania było wręczenie uczestnikom słodkich upominków, natomiast wszystkie zespoły zostały obdarowane nagrodami rzeczowymi oraz dyplomami. Opiekunowie otrzymali podziękowania za wspaniałe przygotowanie zespołów.


CUK w Szydłowie

Przeczytano: 387 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: