"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

14 czerwca 2017 12:02 | Aktualności

Samorząd Uczniowski w kinie.

        W czwartek 8 czerwca Samorząd Ucznowski wraz z opiekunami Panią Agnieszką Cybulską, Panem Tomaszem Znajdkiem oraz Panią Magdaleną Suchecką wybrali się do kina Helios w Pile na seans "Wonder Woman". Jest to jeden z nielicznych filmów z uniwersum DC, gdzie superbohaterem jest kobieta. W rolę tytułowej bohaterki wcieliła się przepiękna Gal Gadot.

Wyjechaliśmy tuż po pierwszej lekcji. Projekcja filmu zaczynała się o godzinie 9.00, więc od razu po przyjeździe udaliśmy się do sali kinowej. Światła zgasły natychmiastowo i rozpoczął się seans.

Produkcja opowiada o historii Diany wychowywanej przez Amazonki i szkolonej na wojowniczkę, która ratuje amerykańskiego lotnika ściganego przez niemieckie wojska. Przekonana, że za Wielką Wojną stoi Ares - bóg wojny, wyrusza do świata ludzi, aby się z nim zmierzyć i przywrócić pokój.

Film cechuje wartka akcja i niewymuszony humor, szczególnie w pierwszej części filmu. Na sali był śmiech, zdziwienie i momentami nawet płacz. Jest to dzieło, które śmiało można polecić każdemu wielbicielowi kina akcji.

Red. Justyna Wojnowska

Przeczytano: 451 razy. Wydrukuj|Do góry