"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

22 czerwca 2017 23:40 | Aktualności

Wycieczka do Sejmu RP jako nagroda za wiedzę o demokracji!

        W dniu 20 czerwca 2017 r z inicjatywy posła partii KUKIZ’15 Pana Błażeja Łukasza Pardy, 5  uczniów naszej szkoły wraz z uczniami innych szkół z terenu powiatu pilskiego, odwiedziło siedzibę SEJMU RP w Warszawie. Wyjazd do stolicy był nagrodą za najlepsze wyniki osiągnięte w konkursie wiedzy o demokracji.

W naszej szkole najwyższe wyniki osiągnęli: Damian Prendecki z klasy IIAG, Hubert Kanduła z klasy IIIBG, Nikol Fil z klasy IIIAG, Justyna Wojnowska z klasy IIIAG oraz Zuzanna Przybylska z klasy IIAG. Podczas tej wycieczki uczestniczyli oni w posiedzeniu Sejmu, które w tym dniu prowadziła Pani Małgorzata Kidawa-Błońska, zwiedzili pomieszczenia znajdujące się w sąsiedztwie sali plenarnej i zapoznali się z pracą parlamentarzystów. Dodatkową atrakcją było krótkie spotkanie z posłem ziemi pilskiej Panem Błażejem Łukaszem Pardą. Wizytę w sejmie zakończono obiadem w stołówce sejmowej. Zanim uczestnicy wycieczki opuścili stolicę zobaczyli zabytki Starego Miasta. Wyjazd został  sfinansowany przez Biuro Poselskie Błażeja Łukasza Pardy. Pogoda sprzyjała i humory dopisywały. Po długim dniu, uczestnicy wyjazdu, bogatsi o nowe doświadczenia, zadowoleni wrócili do Starej Łubianki. 

red. Ewa Żychlińska


Przeczytano: 522 razy. Wydrukuj|Do góry