"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

31 sierpnia 2017 09:57 | Aktualności

Wycieczka nagrodowa do Bydgoszczy.

      28 sierpnia  wyróżnieni uczniowie klas I-III edukacji wczesnoszkolnej pojechali na wycieczkę nagrodową do Bydgoszczy. Pomimo niewielkiego zachmurzenia pogoda dopisała  i mogliśmy mile spędzić czas na szaleństwach, które zorganizowało Biuro Turystyczne „Voyager” z Torunia.  

    Szaleństwa rozpoczęliśmy od wizyty w Centrum Zabaw i Trampolin, gdzie czekały na nas trampoliny, kosze, baseny z gąbkami, które zagwarantowały dobrą zabawę wszystkim uczestnikom. To w nich można było ćwiczyć najbardziej odważne i szalone akrobacje, mając przy tym gwarancję, ze zawsze wylądujemy w miejscu miękkim i bezpiecznym.  

      Następną atrakcją był pobyt w Family Parku, gdzie zgłębialiśmy tajemnice nauki i techniki z Profesorem Ciekawskim. Czekały też na nas  tęczowe zjeżdżalnie, wielopoziomowy labirynt – Figloraj, ściany wspinaczkowe oraz gry i zabawy prowadzone przez animatorów.

      Po obiedzie kolejną atrakcją wycieczki była wizyta w Muzeum Mydła i Historii Brudu – najdziwniejszego i najzabawniejszego muzeum w Polsce. Podczas zwiedzania uczniowie wysłuchali opowieści przewodnika i wzięli  udział w warsztatach mydlanych podczas, których każdy uczestnik mógł wykonać własne mydełko.

          Podróż zakończono w krainie  pełnej zapachów, kolorów i smaków „Karmelkowo”, gdzie wszyscy obejrzeli pokaz wyrobu słodyczy i stworzyli własne lizaki.

Wycieczka udała się znakomicie, humory dopisywały i wszyscy wrócili zadowoleni do domów.

Red. Ilona Przydatek

 

Przeczytano: 416 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: