"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

18 września 2017 21:34 | Aktualności

SPRZĄTANIE ŚWIATA

15 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły już po raz 24 wzięli udział w akcji Sprzątanie  Świata. Od lat celem tego przedsięwzięcia jest promowanie ochrony środowiska i racjonalnej gospodarki odpadami. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem „Nie ma śmieci - są surowce".

Uczniowie wychowania wczesnoszkolnego wraz ze swoimi wychowawcami posprzątali teren wokół szkoły. Także wykonali piękne prace plastyczne oraz wzięli udział w zabawach przy piosenkach o tematyce ekologicznej.

Uczniowie klas IV – VII szkoły podstawowej oraz gimnazjum wyruszyli razem z wychowawcami  ulicami i zakamarkami Starej Łubianki. Każdy uzbrojony w rękawiczki ochronne i plastikowe worki miał za zadanie  oczyścić naszą miejscowość ze śmieci. Uczniowie wrócili z pełnymi workami. Za zaangażowanie i wykonaną pracę dziękujemy. Wszyscy  powinniśmy zadbać o czystość naszej małej ojczyzny.

red. S.Gawrońska

Przeczytano: 1484 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: