"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

02 października 2017 18:05 | Aktualności

Sztafetowe Biegi Przełajowe.

28 września 2017r. na terenach MOSiR w Pile w ramach Powiatowej Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego 2017/2018 w Powiecie Pilskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W inauguracji uczestniczyli licznie zaproszeni goście z powiatu pilskiego.
Po zakończeniu części oficjalnej na starcie stanęli uczniowie ze szkół powiatu pilskiego, by walczyć o medale, puchary i awans do finałów wojewódzkich w sztafetowych biegach przełajowych. W tym roku  zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Starej Łubiance startowali w grupie  wiekowej: dziewczęta i chłopcy z rocznika 2005 i młodsi . Sztafeta chłopców 8x800 m zajęła XVI miejsce, natomiast dziewczęta uplasowały się na X pozycji. Wszyscy  zawodnicy z  naszej szkoły przyczynili się do zdobycia cennych punktów w rywalizacji sportowej szkół w roku szkolnym 2017/2018.

Skład sztafet:

dziewczęta – M. Kołodziejczyk, K. Wojnowska, O. Ekert, K. Wyrwas, Z. Klinkosz, Z. Kołodziejska, P. Lenartowicz, W. Kowalska.

chłopcy – M. Purtak, K. Baran, K. Pastuszka, A. Cyran, W. Kalinowski, K. Ratajczyk, F. Sarowski,K. Jaster

 red. E. Szczepaniak.

Przeczytano: 441 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: