"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

19 stycznia 2018 20:35 | Aktualności

ZABAWY W WODZIE NA PŁYWALNI DELFIN.

            Dnia 11 stycznia 2018r. uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wraz z paniami Teresą Mierzwa, Iloną Przydatek i Izabelą Prendecką kolejny raz wybrali się do Wałcza na pływalnię „DELFIN”. Celem wyjazdu było kształtowanie nawyków i postaw prozdrowotnych, ćwiczenie odwagi, wpajanie prawidłowych nawyków higienicznych oraz zachęcanie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego, tym bardziej, że wkrótce ferie. Uczniowie zawsze chętnie i z wielką radością uczestniczą w tego typu wyjazdach. Większość z nich porusza się w wodzie bardzo swobodnie i bez większych trudności. Podczas zabaw w wodzie dzieci pamiętają o bezpieczeństwie własnym oraz kolegów. Przyjemnie było popływać w ciepłej wodzie w czasie, gdy na dworze okres zimy.

            Serdeczne podziękowania kierujemy dla pań: Bożeny Zioło, Doroty Zaręby, Beaty Guzik, Karoliny Lisek za pomoc i opiekę nad dziećmi.

 

Red. Izabela Prendecka

Przeczytano: 337 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: