"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

10 lutego 2018 09:02 | Aktualności

Kolorowo i bajkowo.

       Karnawał to wyjątkowy i jedyny okres w roku, na który przypada czas wspaniałych, szalonych zimowych balów i zabaw. To czas świętowania, zabawy i wielkiego ucztowania. Kojarzy się z balami maskowymi, paradami i ulicznymi pochodami.

      Oceny wystawione, ferie zimowe tuż, tuż... można więc już świętować i oddać się beztroskiej, szalonej zabawie karnawałowej. W tym celu dnia 9 lutego  zorganizowano dla uczniów klas I – III edukacji wczesnoszkolnej  długo oczekiwany - BAL PRZEBIERAŃCÓW

       W tym dniu hol edukacji wczesnoszkolnej  zamienił się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców uczniowie bawili  się ze szkolnymi kompanami.  Kolorowe bajkowe przebrania przeniosły dzieci do krainy baśni wypełnionej muzyką, a konkursy i wspólne zabawy dostarczyły uczniom niezapomnianych wrażeń. Dzieci z grupy Hajdasz pod kierunkiem p. Róży zaprezentowały poznane układy taneczne.

     Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Było bardzo wesoło i kolorowo za sprawą najmłodszych uczniów, którzy przecudnie wyglądali w bajkowych, fantastycznych przebraniach.

Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.


Red. Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej.

 

Przeczytano: 377 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: