"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

11 lutego 2018 18:15 | Aktualności

Woda to ich żywioł!

     Czwartaki kochają wodę… Do takich wniosków doszła wychowawczyni tej klasy 9 lutego 2018 roku, kiedy zobaczyła swoich wychowanków w akcji. Klasa, która na co dzień zachowuje się, hmm… (może lepiej przemilczmy tę kwestię Uśmiech - przyp. red.) na basenie pokazała swoje drugie - lepsze oblicze.

     Pani Magda nie wierzyła w to, co widzi! Grzeczni, posłuszni, może nieco nieogarnięci, ale w sumie zdyscyplinowani uczniowie, słuchali z uwagą poleceń Pani Elżbiety Szczepaniak, a co najważniejsze… stosowali się do nich! Pilski Aquapark stał się miejscem piątkowych zabaw i szaleństw. W wodzie pokazali, co potrafią i ku uciesze  wychowawczyni, demonstrowali swój kunszt. Prychali, parskali, chlapali, nurkowali - jednym słowem- w wodzie się kąpali. Wszystkie ryby poczułyby się zawstydzone ich umiejętnościami pływackimi, gdyby tylko mogły to zobaczyć. Odtąd  nie będzie się mówić: „Czuć się jak ryba w wodzie”, tylko: „Czuć się jak czwartak w wodzie”! Uśmiech

     Uczciwie przyznając, pojawiły się pewne komplikacje - dwóch chłopców pomyliło ręczniki. Najdziwniejsze w tym wszystkim było to, że każdy z nich twierdził, iż ręcznik, który spakował do worka, zabrał z domu.  Gdyby nie przytomność umysłu pozostałej grupy, to rodzice zdziwiliby się, że ręcznik w kolorze pomarańczowym,  trafił do właściciela ręcznika żółtego i odwrotnie. Uśmiech Uśmiech Uśmiech  Taka sytuacja… No i jeszcze klapki, które spokojnie czekały na basenie, aż jeden z czwartaków sobie o nich przypomni.  Uff, krótko przed opuszczeniem szatni, zgubę z pływalni odebrano.

     Wyjazd na basen należał do udanych, tym bardziej, że spalone na pływalni kalorie, prawie natychmiast zostały uzupełnione. Coś o tym wiedzą pracownicy pilskiego McDonalds’a, którzy  w piątek przeżyli istne oblężenie.  W ruch poszły zamówienia i to jakie… Ale tę tajemnicę,  Panie Elżbieta Szczepaniak i Magdalena Suchecka, zostawią dla siebie… To pewnie dlatego, że  obie  także skusiły się na małe co nieco. 

Przeczytano: 466 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: