"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

15 marca 2018 15:23 | Aktualności

Śniadanie daje moc!

       Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień! Dlatego też uczniowie klasy IIIA uczestniczyli w przygotowywaniu smacznego posiłku, zawierającego zdrowe składniki odżywcze, potrzebne młodemu organizmowi do prawidłowego funkcjonowania.

      Podczas zajęć kulinarnych zorganizowanych w ramach kontynuacji innowacji pedagogicznej przygotowaliśmy granolę śniadaniową z jogurtem naturalnym i bananami. Nie ma nic lepszego na drugie śniadanie niż chrupiąca granola i kubeczek jogurtu. Robiąc domową granolę mieszamy składniki takie jak lubimy i mamy pewność, że są one zdrowe i naturalne.

      Wszyscy wiemy jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie. Wierzymy, że umiejętności zdobyte podczas zajęć przyczynią się do większej dbałości o spożywanie śniadania, zarówno w domu jak i szkole.

Red. Ilona Przydatek

Przeczytano: 359 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: