"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

15 marca 2018 20:15 | Aktualności

Jump! Jump! Jump! - wyjazd na trampoliny.

     Trampoliny, baseny z gąbkami oraz  ścieżki akrobatyczne -  te i inne atrakcje mieli do dyspozycji uczniowie klasy I, IIIa i IIIb,  którzy wspólnie ze swoimi wychowawczyniami p. Beatą Taracińską, p. Teresą Mierzwa i p. Iloną Przydatek udali się na integracyjną wycieczkę do  Jump Extreme - Pilskiego Parku Trampolin.  Celem wyjazdu było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, integracja uczniów oraz rozwijanie zainteresowania sportem.

     W parku trampolin na uczniów czekały trampoliny oraz  baseny z gąbkami. Miłośnicy akrobacji wykazali  się umiejętnością wykonywania różnego typu salt i przewrotów, byli też tacy, którzy woleli spokojne skoki. Wszyscy uczniowie ubrali się w wygodne i odpowiednie stroje, wiedząc że trampoliny nie lubią jeansów. Dzięki przestrzeganiu ustalonych zasad  wszyscy  bawiły się bezpiecznie. Spełniło się  marzenie o "lataniu". Była to wspaniała okazja do wspólnej niezwyczajnej zabawy w pocie czoła podczas lekcji wychowania fizycznego.

     Po wyczerpującej dwugodzinnej  zabawie udaliśmy się do McDonald’s, aby odpocząć i uzupełnić  spalone kalorie. Apetyty dopisywały wszystkim.

Dzień spędziliśmy na sportowo z ogromną dawką endrofin. Popatrzcie sami, jak świetnie się bawiliśmy.

 

Red. Ilona Przydatek

Przeczytano: 411 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: