Gdynia Arena - 27 Finał Ogólnopolskiej Odysei Umysłu.

     Odyseja Umysłu to przyjazny program edukacyjny realizowany w formie międzynarodowego konkursu, w którym co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy uczniów i studentów z całego świata. Patronat nad polską edycją sprawuje Minister Edukacji Narodowej.

24 i 25 marca 2018 roku w Gdynia Arena rozegrał się 27 Finał Ogólnopolskiej Odysei Umysłu. Zmagania konkursowe odbywały się naprzemiennie w ciągu dwóch dni. Nasi najmłodsi finaliści w sobotę zmagali się z problemami spontanicznymi, a w niedzielę występowali na scenie przedstawiając swoją koncepcję rozwiązania problemu długoterminowego nr 2 O co chodzi z emoji?”.

Finałowe spotkania to również:

  • piątkowe wspólne spacery brzegiem morza, zabawy i zwiedzanie Gdyni;
  • sobotnie kibicowanie starszym koleżankom, super nauka przez zabawę w Centrum Nauki EXPERYMENT oraz Impreza Integracyjna dla uczestników, trenerów oraz wolontariuszy;
  • niedzielne spotkanie i lody z Drużyną Kumpelską oraz Gala Finałowa w Gdynia Arena, którą oczywiście rozpoczął Omer;
  • ponadto nieocenione chwile w czasie podróży, wspólnych posiłków i noclegów.

 

Wszyscy Odyseusze: Dominika Głupczyńska, Julia Drzymalska, Alicja Jankowska, Zuzanna Wajer, Tatiana Gawdzik, Piotr Klinkosz, Mikołaj Pacanowski; trenerki p. Ilona Przydatek i p. Beata Taracińska oraz wspaniały opiekun szkolnych Odyseuszy p. dyrektor Jolanta Baran mówimy „Do zobaczenia w przyszłym roku Omer!”

 

red. I. Przydatek i B. Taracińska

Opublikowano: 04 kwietnia 2018 19:30

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 555

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Starej Łubiance

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony