"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

29 marca 2019 08:23 | Aktualności

Apel do Rodziców.

Drodzy Rodzice!

        Z powodu zaplanowanego przez ZNP strajku nauczycieli i  pracowników obsługi zawieszamy zajęcia dydaktyczne od dnia 08.04.2019 r. (poniedziałek) do odwołania.

         Bardzo prosimy o zrozumienie trudnej dla wszystkich sytuacji. Do strajku przystąpi w naszej szkole 82% nauczycieli, co oznacza, że nie mamy możliwości przeprowadzenia zajęć lekcyjnych w czasie trwania strajku.

         Planujemy natomiast zaopiekować dzieci i uczniów, których rodzice nie są w  stanie zapewnić opieki w domu. W związku z tym, bardzo prosimy do dnia 03. 04. 2019 r. (środa) do nauczycieli wychowawców zgłosić dzieci z przedszkola lub szkoły, którzy przyjdą w czasie strajku. Apelujemy o dokładne przeanalizowanie swoich możliwości związanych z  pozostawieniem dzieci w domu, gdyż w tych dniach nie podejmą pracy także nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i  nauczyciele przedszkola.

         Jednocześnie pragniemy przeprosić za utrudnienia i zapewnić, że spróbujemy zminimalizować problemy wynikające z zaistniałej sytuacji.

                                                                                   Z poważaniem

                                                                       Ewa Żychlińska, Ilona Przydatek

 Dyrekcja Zespołu Szkół im.  Władysława Stanisława Reymonta w Starej Łubiance

Przeczytano: 369 razy. Wydrukuj|Do góry