Otwarty trening Lecha Poznań dla dzieci.

    Wszyscy zgodnie uważamy, że w dzisiejszych czasach należy kłaść ogromny nacisk na popularyzowanie wśród młodych osób różnych form aktywności fizycznej – w dobie wszechobecnej telewizji i Internetu coraz trudniej bowiem o wzorce i autorytety służące kształtowaniu charakterów, dbaniu o własne zdrowie i wychowywaniu w duchu rywalizacji zgodnej z zasadami fair play.

    W środę 8 maja w hali sportowej Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile miłośnicy piłki nożnej mogli obejrzeć swoich ulubionych zawodników z poznańskiego Lecha podczas otwartego treningu dla dzieci.

  Spotkanie było otwarte dla chętnych, którzy interesują się sportem, piłką nożną i aktywnie spędzają czas wolny. W zajęciach wzięli udział wszyscy niezależnie od tego czy dotychczas grali w szkołach patronackich, w innych drużynach, czy też byli dotąd niezrzeszeni w jakichkolwiek klubach. Zajęcia były prowadzone pod okiem trenerów z odpowiednimi kwalifikacjami i  doświadczeniem w pracy z dziećmi.

  Wychodzimy z założenia, że piłka nożna dla dzieci to doskonały sposób nie tylko na rozwijanie fascynacji sportem, ale również na naukę podstawowych zasad współżycia społecznego w oparciu o poszanowanie drugiego człowieka.

 

Opublikowano: 14 maja 2019 22:29

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 272

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Starej Łubiance

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony