Z wizytą u uczniów

„…Gonić wiatr i czuć się tak dobrze,
Że odlecą wszystkie smutne sprawy…”

Tęsknota, potrzeba kontaktu i przekazania materiałów sprawiły, że Pani Beata postanowiła odwiedzić swoich ukochanych uczniów. Nauczycielka zabrała teczki i po ostatniej godzinie lekcyjnej, korzystając z pięknej pogody, przemierzyła ulice Starej Łubianki w celu dostarczenia uczniom materiałów do Lapbooka. W teczkach znajdowały się informacje dotyczące przerabianej ostatnio lektury „Anaruk, chłopiec z Grenlandii” Czesława Centkiewicza.

Trasa rowerowa Pani Beaty została zaplanowana wraz z uczniami, którzy o wyznaczonych porach czekali na nią przed swoimi domami. Trzecioklasiści z uśmiechami na twarzach powitali swoją wychowawczynię. Nauczycielka znalazła czas, aby wysłuchać każdego z uczniów i porozmawiać z rodzicami. Wszyscy uczniowie zgodnie stwierdzili, że tęsknią za swoimi rówieśnikami, a wirtualny kontakt jest niewystarczający.

Wsiadając na swój rower wychowawczyni podkreślała jak ważna jest codzienna aktywność fizyczna, która podobnie jak zdrowe odżywianie wspomaga prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży, a czas spędzony przed ekranem powinien ograniczać się tylko do celów edukacyjnych…

Opublikowano: 04 czerwca 2020 13:47

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 158

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Starej Łubiance

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony