SŁODKA NIESPODZIANKA DLA DZIECI

1 czerwca przypada Dzień Dziecka. W tym dniu pani Iza wraz z rodzicami postanowili przygotować dzieciom niespodziankę w postaci zajęć kulinarnych. Jak każdego ranka podczas zajęć online dzieci przywitały się, odczytały cele:

  1. Świętuję Dzień Dziecka.
  2. Przygotuję coś słodkiego i coś pysznego z okazji Dnia Dziecka.

Niczego się nie domyślając, dzieci rozmawiały z nauczycielką na temat Dnia Dziecka. Odczytały też życzenia przygotowane dla nich przez całe grono pedagogiczne naszej szkoły. W pewnym momencie pani Iza poprosiła dzieci, aby udały się do swoich kuchni. Tam, na swoje pociechy czekali rodzice z wiadomością o pieczeniu słodkości z okazji Dnia Dziecka. Dzieci były mile zaskoczone, gdyż o niczym nie wiedziały. Na ich twarzach zagościła ogromna radość. Po chwili wszyscy zabrali się za pieczenie ulubionych ciast, ciastek i babeczek. Dzięki kamerom mieli możliwość obserwowania kolegów i ich rodziców podczas pracy w kuchni. Podobnie, jak przy okazji przyrządzania deserów, efekt końcowy mogli podziwiać następnego dnia, podczas prezentacji zebranych przez panią Izę fotek, przesłanych przez rodziców. Uczniowie podzielili się swoimi wrażeniami związanymi ze słodką niespodzianką i wypowiadali się na temat swoich wypieków.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy zrobili wszystko, aby niespodzianka się udała. Z pewnością będzie to Dzień Dziecka, który na długo zagości w pamięci.


Red. Izabella Prendecka

Opublikowano: 07 czerwca 2020 20:40

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 135

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Starej Łubiance

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony