"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

26 kwietnia 2013 14:15 | Aktualności

Prośba

,,ŻYĆ TO DZIAŁAĆ, TO ROZSIEWAĆ PO ŚWIECIE TALENT, ENERGIĘ, UCZUCIE, POMAGAĆ W CZASIE TERAŹNIEJSZYM  POKOLENIOM PRZYSZŁYM”

WŁADYSŁAW REYMONT

 

Stara Łubianka, 26  kwietnia 2013 r.

Szanowni Rodzice, Uczniowie!

      W związku ze zbliżającym się dniem nadania imienia naszej szkole, w celach organizacyjnych, zwracamy się do Państwa z prośbą o potwierdzanie chęci uczestnictwa w obchodach niniejszej uroczystości do dnia 6 maja 2013 r. Uroczystość rozpocznie się 7 maja 2013 roku o godzinie 8.30 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Św. w  Starej Łubiance, zaś o godzinie 10.00 w Zespole Szkół w Starej Łubiance przy ul. Polnej 8 odbędzie się dalszy ciąg obchodów nadania imienia i poświęcenia sztandaru. Zanim jednak będziemy świętować- musimy trochę wspólnie popracować. 29 kwietnia o godz. 16.30 planujemy wielkie sprzątanie otoczenia szkoły. Zapraszamy wszystkich życzliwych i chętnych uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły do wzięcia udziału w tej akcji, bo pracy jest dużo. Prosimy o zabranie ze sobą narzędzi: grabi, taczek, szpadli, łopat, sekatorów, motyk.

Z góry dziękujemy za życzliwość i wsparcie, na które zawsze możemy liczyć.

 Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i pracownicy ZS w Starej Łubiance

Red. J. Baran

Przeczytano: 862 razy. Wydrukuj|Do góry