"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

14 maja 2013 18:07 | Aktualności

FINAŁ WIELKOPOLSKIEGO TURNIEJU „PIŁKARSKA KADRA CZEKA” ZANIEMYŚL 10.05.2013 r.

      W dniu 10 maja (piątek) w Zaniemyślu dziewczęta z gimnazjum im. Janusza Korczaka w Szydłowie i z gimnazjum im. Władysława Reymonta w Starej Łubiance brały udział w Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt – Piłkarska Kadra Czeka w Zaniemyślu. Dziewczyny z obu szkół tworzyły jedną drużynę, która reprezentowała powiat pilski. Był to III etap turnieju – finał wojewódzki. Brały  w nim udział drużyny, które w powiecie wywalczyły prawo jego reprezentowania. Naszym dziewczętom nie udało się wyjść z grupy i walczyć o miejsca na podium.

      Mimo tego śmiało można zaliczyć udział naszych dziewcząt w turnieju do bardzo udanych. W przyjaznej atmosferze, życzliwości i sportowego ducha rywalizacji fair play, dziewczyny rozegrały trzy mecze w grupie. Naszymi rywalkami były zawodniczki z Krotoszyna, Wolsztyna i Środy Wielkopolskiej.  Nasza drużyna, która reprezentowała powiat pilski zajęła trzecie miejsce w grupie, wygrywając z Wolsztynem i przegrywając z Krotoszynem i Środą Wielkopolską.

      Jako opiekun dziewcząt z ramienia obu szkół jestem bardzo zadowolony, iż mogłem towarzyszyć dziewczętom w zmaganiach sportowych podczas turnieju.

Michał Hoga

Przeczytano: 1189 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: