"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

31 maja 2013 22:48 | Aktualności

GRAND PRIX PILSKICH CZWARTKÓW LA.

Zakończyły się Czwartki La z niewątpliwym sukcesem naszych lekkoatletów. Po prawie rocznych zmaganiach, jesiennych i wiosennych, wyłoniono najlepszych zawodników (28), którzy zakwalifikowali się na Grand Prix Pilskich Czwartków LA.

W rozegranym  29.05.2013 (środa) Grand Prix Pilskich Czwartków LA nasi uczniowie zajęli czołowe, medalowe miejsca w czterech konkurencjach lekkoatletycznych. W biegu na 300 w roczniku 2000  III miejsce i brązowy medal zdobyła Wiktoria Cioch. W biegu na 60m chłopców rocznik 2000 pierwszą lokatę i złoty  medal zdobył Krystian Guzik, natomiast w skoku w dal zdobył brązowy medal! Dwa medale zdobyliśmy również w skoku wzwyż: Dominik Kowalski (2000) – medal srebrny, Kacper Mehlich (2002) – medal brązowy.

Uczniowie ci, po weryfikacji wyników, prawdopodobnie będą reprezentować Powiat Pilski w Finale Ogólnopolskim Czwartków LA, który w tym roku również odbędzie się w Łodzi.

Serdecznie gratulujemy naszym wszystkim ,,czwartkowiczom” i życzymy dalszych sukcesów.

 

red. E.Szczepaniak

Przeczytano: 1248 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: