"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

09 czerwca 2013 22:17 | Aktualności

XX Regionalny Turniej Mini Piłki Nożnej

7 czerwca  na murawie stadionu miejskiego przy ul. Żeromskiego 90, odbyły się Finały XX Regionalnego Turnieju mini piłki nożnej  chłopców i dziewcząt.
W Turnieju wzięły udział zarówno dziewczęta jak i chłopcy z roczników 2000, 2001, 2002. Do finałowych rozgrywek chłopców zgłosiło się 27 drużyn. Wystąpiły zespoły z Drawska, Gulcza, Starej Łubianki, Wysokiej, Ujścia, Szydłowa, Boruszyna, Białośliwia, Bądecza oraz Kaczor. Pilskie drużyny to: ZS nr 1, SP nr 4, SP nr 5, SP nr 7 .

Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny:

klasa IV : Błażej Zborowski, Jakub Wajer, Kacper Mehlich, Partryk Kowalski, Marek Szczepański, Krzysztof Siedlecki, Łukasz Szaradowski, Satro Tomasz.

Klasa V: Norbert Sarowski, Hubert Kanduła, Grzegorz Mielczarek, Mikołaj Szumski, Jakub Wyrwas, Paweł Zaremba, Jakub Aleksandrowicz.

Klasa VI: Adam Zborowski, Maciej Rozmus,  Krystian Guzik, Dominik Kowalski, Błażej kowalski, Piotr Szczepański.

Występu naszych drużyn nie można zaliczyć do udanych. Żadna z drużyn nie zdołała wyjść z grupy. Drużyna IV klasy przekonała się że nie wolno lekceważyć przeciwnika, nawet jeśli jest młodszy o 2 lata.
Zwycięskie drużyny od I do III miejsca, we wszystkich kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców, otrzymały puchary, dyplomy i medale indywidualne dla każdego zawodnika w drużynie.

red. E. Szczepaniak

Przeczytano: 1257 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: