"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

15 października 2013 21:36 | Aktualności

Runda jesienna Pilskich Czwartków zakończona.

Ostatnie zawody rundy jesiennej Pilskich Czwartków lekkoatletycznych rozgrywane były przy sprzyjającej słonecznej pogodzie. Kilkuset  uczniów ze szkół podstawowych Piły i  regionu pilskiego walczyło o swoje rekordy życiowe oraz punkty do końcowej klasyfikacji cyklu. W jesiennej rundzie XVIII Edycji Pilskich Czwartków nie zabrakło naszej reprezentacji.
Dla wielu zawody były pierwszą okazją do zapoznania się klimatem rywalizacji sportowej w lekkiej atletyce. Jednak byli i tacy, którzy mają już na swoim koncie osiągnięcia.

10 października zakończyła się runda  jesienna, kolejne meetingi  już wiosną 2014 roku.  Pełne zestawienie rezultatów znajduje się na stronie WWW.tkkf.pila.pl  w zakładce Projekty, Imprezy( Pilskie czwartki la.)
Gratulujemy wszystkim osiągniętych wyników, dziękujemy za udział i do zobaczenia na bieżni, skoczni, rzutni, na biegowych ścieżkach w parku, lesie nad jeziorem i gdzie tylko się da bawić się w sport.

red. E. Szczepaniak

Przeczytano: 970 razy. Wydrukuj|Do góry