"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

16 października 2013 20:45 | Aktualności

I Runda Mistrzostw Powiatu w Halowej Piłce Nożnej SP

     W dniu 15.10.2013 roku w Zespole Szkół  im. J. Korczaka w Szydłowie  rozegrane zostały mecze  I Rundy Mistrzostw Powiatu Pilskiego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej. Zawody te były eliminacją do dalszych gier. W grupie I obok drużyny naszej szkoły znalazły się drużyny: ZS Szydłowo, Salezjańska SP Piła, SP Łobżenica, SP STO Piła. W rywalizacji wzięły jednak  udział tylko trzy drużyny), które automatycznie awansowały do kolejnej rundy rozgrywek. Pilskie szkoły nie dojechały. Zwycięzcą turnieju została Szkoła Podstawowa z Łobżenicy. na drugim miejscu ZS Szydłowo. My awansowaliśmy z III miejsca. W następnej rundzie młodzi piłkarze nie mogą liczyć na inne drużyny, muszą uwierzyć we własne siły ,umiejętności  i zagrać mecze na najwyższym poziomie. Życzymy im dalszych sukcesów sukcesów.

Skład naszej drużyny: Kanduła Hubert, Aleksandrowicz Jakub, Zaremba Paweł, Sarowski Norbert, Szlajnik Jakub, Szumski Mikołaj, Mehlich Kacper, Wyrwas Jakub.

 red. E. Szczepaniak

Przeczytano: 1064 razy. Wydrukuj|Do góry