"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

24 października 2013 20:03 | Aktualności

Podsumowanie XVII edycji Pilskich Czwartków La - 2012/2013

Dnia 23 października 2013 r. odbyło się spotkanie podsumowujące XVII edycję „Pilskich Czwartków Lekkoatletycznych”.

Podsumowania w obecności organizatorów, dyrektorów placówek oświatowych i zaproszonych gości dokonano w pilskiej „Jedynce”. Uroczystość poprowadził wieloletni prezes Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Pile Leszek Zieliński.

W spotkaniu uczestniczyli prezydent Piły Piotr Głowski oraz starosta pilski Mirosław Mantaj. Jak zawsze na podsumowanie dotarł również patron Ogólnopolskich Czwartków, medalista olimpijski z Moskwy Marian Woronin a wraz z nim Andrzej Szeląg, członek Zarządu Stowarzyszenia „Sport Dzieci i Młodzieży”. Goście uhonorowali najlepsze szkoły zakończonego już sezonu. Wszyscy obecni mieli też okazję zapoznać się z osiągnięciami reprezentantów pilskiego regionu podczas ogólnopolskiego finału, który w czerwcu odbył się w Łodzi.

Zespół Szkół  im. Władysława Stanisława Reymonta otrzymał po raz pierwszy w historii naszych startów,  puchar za I miejsce w punktacji szkół regionu pilskiego w XVII edycji 2012/2013 „Pilskich Czwartków Lekkoatletycznych”. Puchar  odebrała pani dyrektor Jolanta Baran, a nauczyciel wychowania fizycznego pani Elżbieta Szczepaniak otrzymała dyplom za zdobycie II lokaty w kat. ,, najlepszy nauczyciel edukacji poprzez formy sportowe”.

 red. E. Szczepaniak

Przeczytano: 983 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: