"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

06 grudnia 2013 16:02 | Aktualności

INFORMACJA DLA RODZICÓW I NAGRODZONYCH ZA AKTYWNOŚĆ UCZNIÓW

Informujemy, że nagrodowy wyjazd dla uczniów klas V-VISP i I-IIIG do Piły na bowling odbędzie się dnia 13 grudnia 2013 r. (piątek) wg poniższego harmonogramu:

godz. 15.15 - wyjazd sprzed budynku szkoły autobusem;

ok. godz. 16.00 - przybycie na bowling (w budynku hotelu Rodło w Pile);

godz. 16.00 - rozpoczęcie gry (uczniowie mają opłacony pakiet szkolny: 2 gry, napój, obuwie);

ok. godz. 18.00 - zakończenie wizyty w kręgielni, zajęcie miejsc w autobusie, powrót do domu do poszczególnych miejscowości (autobus zawiezie uczniów do wszystkich miejscowości-uczniowie wysiądą na przystankach, na których wysiadają codziennie po powrocie ze szkoły-prosimy rodziców o zapewnienie bezpieczeństwa po opuszczeniu autobusu).

Uwaga: wszyscy uczniowie zamieszkujący Starą Łubiankę po skończonych lekcjach idą do domu. Dojeżdżający zaproszeni są na ciepły posiłek do stołówki szkolnej. Po obiedzie do momentu odjazdu przebywać będą w świetlicy szkolnej pod opieką nauczyciela.

Opiekę nad uczniami sprawować będą następujący nauczyciele: Barbara Siłka, Tomasz Górzny, Tomasz Znajdek, Paulina Kurasz.

Nagrodowy wyjazd dla uczniów klas I-IVSP do fabryki czekolady w Pile (Belgian Chocolate Club Pijalnia Czekolady i Kawy ul. Śródmiejska 2) odbędzie się dnia 11 grudnia 2013 r. wg niżej przedstawionego harmonogramu:

godz. 9.15 - wyjazd sprzed budynku szkoły autobusem do Piły;

godz. 9.45 - wejście do fabryki czekolady (pobyt ok. 2 godzin, realizacja pakietu Fondue: wykonywanie rysunku z czekolady trzema rodzajami czekolady lub produkowanie mieszanki studenckiej - krążka z czekolady oraz dekorowanie suszonymi owocami, migdałami, orzechami; degustacja czekolady pitnej; prezentacja dotycząca procesu produkcji czekolady; nauka techniki malowania czekoladą; dla każdego fartuch i czapka jednorazowa; czekolada potrzebna do malowania oraz do czekoladowego fondue; pianki oraz świeże owoce potrzebne do szaszłyków (min. 8 rodzajów); rysunek lub czekoladkę każdy zabiera do domu.

godz. 11.45  – wejście do autobusu i powrót do szkoły.

Opiekę nad uczniami sprawować będą nauczyciele: Teresa Mierzwa, Izabela Prendecka.

Jeszcze raz wszystkim nagrodzonym Uczniom i ich Rodzicom gratulujemy. Uśmiech

Lista uczniów klas I-IV SP nagrodzonych wyjazdem do fabryki czekolady (w załączniku - dokument w formacie pdf).

Red. J. Baran

Przeczytano: 879 razy. Wydrukuj|Do góry