"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

05 stycznia 2014 20:01 | Aktualności

Sukces szczypiornistek.

4  stycznia br. Zespół Szkół nr 2 w Pile był gospodarzem I rundy Mistrzostw Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej dziewcząt gimnazjum. Do rywalizacji przystąpiły  szczypiornistki z ZS NR 2 w Pile, Gimnazjum z Białośliwia i ZS w Starej Łubiance. Wszystkie drużyny  miały ten sam cel, czyli wygrać  I rundę i wywalczyć przepustkę do rundy w której rywalizować będzie 6 najlepszych drużyn powiatu. Jako pierwsze na parkiecie pojawiły się zawodniczki z Piły i Białośliwia. Po zaciętym pojedynku lepsze o jedną bramkę okazały się szczypiornistki z Białośliwia, które  wygrały2:1. Następnie nasza drużyna pokonała 6: 2 drużynę Białośliwia.  Kolejne spotkania to zacięte spotkanie St. Łubianka - Piła. Niestety,  dwa niewykorzystane przez nasze dziewczyny rzuty karne zemściły się jedno bramkową przegraną 5:6. Przegrana ta,  nie miała znaczenia na nasz awans do dalszych rozgrywek. Z grupy wyszłyśmy na I miejscu, potencjał drużyny jest duży i mamy nadzieję, że w następnej rundzie wykażemy się większą skutecznością. Na drugim miejscu awansowały dziewczyny z ZS nr 2. Szczypiornistkom życzymy powtórzenia sukcesu chłopców. Dziękuję dziewczynom  za udział i zaangażowanie w wolny dzień od nauki. Rodzicom za wspaniały doping i pomoc w dotarciu na zawody.

Udział w turnieju wzięły: P. Rachwalska, E. Górzyńska, P. Dłużniewska, A. Cioch, M. Mikołajczak, D. Bujanowska, A. Trzaskalska, G. Perlińska, D. Stawińska, N. Musiał, A. Kuczyńska, N. Ptak, J. Kanduła, W. Cioch.

red. E. Szczepaniak

Przeczytano: 1159 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: