"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

02 lutego 2014 22:19 | Aktualności

Nasze szczypiornistki poza podium.

    W piątek 31 stycznia w sali Zespołu Szkół w Miasteczku Krajeńskim rozegrano po raz X Finał Mistrzostw naszego powiatu w piłce ręcznej, w którym udział wzięły cztery reprezentacje szkół gimnazjalnych wyłonionych z eliminacji: ZS Miasteczko Krajeńskie, Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Pile, Gimnazjum nr 3 w Pile i po raz pierwszy ZS Stara Łubianka. Nasza reprezentacja w pierwszym meczu po zaciętej walce uległa drużynie Gimnazjum nr 3 - 5:8. W drugim spotkaniu ponownie spotkałyśmy się z drużyną Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego – 4:7, zabrakło skuteczności, a to na tym etapie rozgrywek nie mogło mieć miejsca. Zwyciężył zespół sportowo lepszy, mający w tym dniu więcej szczęścia. W meczu finałowym  ZS Miasteczko Krajeńskie pokonało Gimnazjum nr 3 w Pile 11:5, zdobywając już po raz 8 Mistrzostwo Powiatu Pilskiego.

Dla nas udział w rundzie finałowej i wywalczenie IV miejsca, jest dla nas jak na razie największym sukcesem w tej dyscyplinie sportu. Nasza zawodniczka Anita Cioch otrzymała tytuł najlepszego bramkarza turnieju. Gratulujemy!

Nasz zespół wystąpił w składzie:

A. Cioch, P. Rachwalska, D. Bujanowska, P. Dłżniewska,  E. Górzyńska, M. Mikołajczak, G. Perlińska,

D. Stawińska, A. Trzaskalska, P. Bugajska, W. Cioch, J. Kanduła, N. Ptak, S. Wasiniewska.

red. E. Szczepaniak

Przeczytano: 1068 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: