"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

05 maja 2014 23:01 | Aktualności

PIŁKARSKA KADRA CZEKA

     29 kwietnia w Dziembowie uczniowie naszego gimnazjum brali udział w POWIATOWYM REGIONALNYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW w kat. GIMNAZJUM – „PIŁKARSKA KADRA CZEKA”, którego organizatorem było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Pile i Urząd Gminy Kaczory.

Szkołę reprezentowali:

Drużyna dziewcząt:

 1. Cioch Wiktoria
 2. Trzaskalska Kinga
 3. Kuczyńska Anna
 4. Filip Agnieszka
 5. Perlińska Gabriela
 6. Lis Dominika
 7. Trenzeluk Wiktoria
 8. Stawińska Dominika
 9. Musiał Natalia
 10. Bugajska Paulina

Drużyna chłopców:

 1. Makowski Krystian
 2. Ptak Mateusz
 3. Sikora Łukasz
 4. Podkowa Michał
 5. Tchorek Mateusz
 6. Kanduła Kacper
 7. Purtak Błażej
 8. Chańba Grzegorz
 9. Guzik Krystian
 10. Kowalski Błażej
 11. Kowalski Dominik

 

Cała reprezentacja zasłużyła na pochwałę za zaangażowanie w zawodach. Niemniej na szczególne wyróżnienie zasłużyli sobie uczniowie: wśród dziewcząt za walkę do końca Cioch Wiktoria, Stawińska Dominika i Filip Agnieszka. Wśród chłopców na wyróżnienie zapracował sobie Błażej Purtak. Otrzymał od organizatora statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju. Oraz w czasie, gdy koledzy z drużyny odpoczywali, Błażej pełnił rolę sędziego bocznego wykazując się bardzo dobrą znajomością przepisów i zasad gry w piłkę nożną. Podsumowując dziewczęta zajęły II miejsce, chłopcy natomiast III miejsce. Gratulacje i powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Red. Krzysztof Górzyński


więcej zdjęć ...

Przeczytano: 1041 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: