"Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym." Władysław Stanisław Reymont

Aktualności

11 maja 2014 20:53 | Aktualności

Turniej Piłkarski w Kotuniu - II miejsce naszej drużyny.

     10 maja 2014 roku drużyna chłopców z klasy III i IIa sp reprezentowała naszą szkołę w turnieju piłkarskim. Organizatorem rozgrywek był Uczniowski Klub Sportowy z Kotunia. W zmaganiach na boisku sportowym „Orlik” brały udział cztery drużyny. Mecze rozgrywano w systemie „każdy z każdym”, a następnie najlepsi walczyli o pierwsze miejsce. W skład szkolnej reprezentacji piłki nożnej wchodzili: Maksymilian Fil – bramkarz, Jakub Kotlarz Kacper Musiał Jakub Mehlich, Rafał Aleksandrowicz, Krystian Kalinowski, Krzysztof Nawrocki, Maciej Mackiewicz, Kacper Baran, Jakub Zborowski, Filip Rosiński, Brajan Pabich, Wojciech Budny. Nasi sportowcy wykazali się talentem sportowym i znajomością taktyki gry w piłkę nożną. Po zaciętej sportowej rywalizacji zajęli II miejsce ustępując pola Klubowi Sportowemu „Iskra” z Szydłowa. Za swoje osiągnięcie drużyna otrzymała okazały puchar. Dziękujemy naszym młodym sportowcom. Z uwagą śledzić będziemy rozwój kariery sportowej członków naszej szkolnej reprezentacji!

Opiekunem drużyny była Beata Taracińska - wychowawczyni klasy III sp.

Serdeczne i gorące podziękowania składamy naszym kochanym i niezastąpionym Mamusiom - pani Magdalenie Mackiewicz, pani Ewie Fil, pani Annie Kotlarz, pani Renacie Baran i pani Monice Pabich. To One przywiozły chłopców do Kotunia i wspierały ich w sportowych potyczkach.

red. Beata Taracińska

Przeczytano: 1151 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: